O mnie

Mam na imię Agata. Nie mam pojęcia o pisaniu bloga….Wydaje mi się natomiast, że dużo wiem o jodze 🙂

Swoją przygodę z jogą zaczęłam w 2003r. Szukałam formy aktywności fizycznej, która sprawiałaby mi radości. Dzięki mojej koleżance trafiłam na zajęcia do Romka Grzeszykowskiego i pod jego okiem zaczęłam intensywnie praktykować. Z każdych zajęć wychodziłam uśmiechnięta i regenerowana. Potrzeba dalszego rozwoju zaowocowała kursem nauczycielski oraz pracą szkole jogi . Tam poznałam kolejnych wspaniałych joginów takich jak Ewa Wardzała, Konrad Kocot i Natasza Moszkowicz.

 Dzięki regularnej praktyce w  2013 roku zostałam nauczycielem Introductory II oraz odwiedziłam Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute  w Punie, gdzie uczęszczałam na zajęcia Geety Iyengar, Abhijatą Shridar, Prashant S. Iyengar oraz miałam okazję poznać samego BKS Iyengara.

W roku 2014 otrzymałam stopień nauczycielski Junior I i zostałam członkiem zarządu Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Potrzeba dalszego rozwoju sprawia, że biorę udział w licznych warsztatach w kraju i za granicą pogłębiając swoją wiedzę i praktykę.

Z wykształcenia jestem farmaceutą, który na dolegliwości i różne nastroje aplikuje asany (pozycje), które mają leczniczą moc dla ciała i ducha.

Joga stała się dla mnie sposobem na życie.cropped-joga_agata008.jpg